top of page
DSC_4525-Edit.jpg

 "Zdravé finance, spokojený život." 

 

 

Vedu Vás k pevným základům v oblasti finanční gramotnosti, spoření a investování. Mým posláním je pomáhat Vám rozumně nakládat s financemi a dosahovat vytyčených cílů. Protože "zdravé finance" v konečném důsledku znamenají i spokojený život.

S čím Vám pomohu

Tvorba rezerv

Nečekaná událost? Nastavíme Vaše příjmy a výdaje tak, abyste si mohli plnit svá přání, ale měli zároveň dostatečnou rezervu na pokrytí neplánovaných nákladů.

Zajištění na stáří

Řešit otázku penze s předstihem není jen rozumné, ale dokonce nutné. Nespoléhejte se jen na státem garantovaný důchod. Společně zvolíme vhodnou strategii, aby důstojné stáří nebylo jen pojmem.

Vlastní bydlení

Provedu Vás celým procesem financování bydlení. Spolupracuji s profesionálními realitními makléři, kteří Vám rádi pomohou najít bydlení snů.

Rezerva pro děti

Ať už se jedná o studium, první bydlení, auto či cokoliv dalšího. Vytvoříme dostatečnou finanční rezervu, abychom Vašim dětem usnadnili první kroky v “dospělém" životě.

Zajištění proti výpadkům příjmu

Pracovní neschopnost, ztráta zaměstnání, dlouhodobá nemoc či invalidita. Buďte finančně zajištěni i ve složitých životních situacích.

Ochrana majetku a odpovědnosti

Pomáhám Vám chránit majetek tak, abyste v případě škody nemuseli výdaje platit z vlastní kapsy.

bottom of page