top of page
prague-1119791.jpg

Jsem certifikovaná průvodkyně a připravím program na míru pro Vaše obchodní partnery i turistické návštěvy. Kladu důraz na přímý kontakt s klienty a flexibilitu dle jejich přání a potřeb . 

Obchodní návštěvy

Mým úkolem je zajistit, aby bylo o Vaše klienty či obchodní partnery dobře postaráno od začátku do konce jejich návštěvy - vyzvednu je na letišti, zajistím ubytování, pomohu s check-inem na hotelu a vytvořím zajímavý doprovodný program, k jehož přípravě přistupuji s citem a ohledem na jejich pracovní vytížení. Chápu, že po náročném pracovním dnu přijde vhod spíše kulinářský zážitek v dobré restauraci než návštěva památek. Vždy se snažím, aby čas se mnou strávený nebyl pro klienty pouze nezáživnou formalitou, ale především odpočinkovým zpestřením  jejich pobytu v ČR.

Individuální prohlídky

Jednotlivce a menší skupiny do 10 lidí provedu po Praze i dalších místech v České republice, které stojí za to vidět. Každou prohlídku připravuji a přizpůsobuji potřebám klientů s ohledem na jejich přání, požadavky, časové dispozice. Na své práci si cením přímého kontaktu s klienty, proto je počet účastníků omezen, abych se mohla všem patřičně věnovat. 

Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte mě a zcela nezávazně probereme Vaše představy, na jejichž základě Vám představím konkrétní návrh programu, potažmo prohlídky.

Kontakt

+420 775 551 395

bottom of page